Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Sesja rodzinna w plenerze. Mama z córką w Parku Szczytnickim we Wrocławiu

Sesja rodzinna w Parku Szczytnickim


Fotografia rodzinna, a tym bardziej fotografia dziecięca, zawsze przynosi mi dużo radości. Po sesjach rodzinnych wracam naładowana pozytywną energią i uśmiechem na cały wieczór. Zdjęcia rodzinne mają w sobie wiele spontaniczności, w której widać codzienne zachowania i prawdziwe, nieprzykryte niczym uczucia dzieci i rodziców. Tutaj nie ma miejsca na puder i skomplikowane dekoracje – wystarczy tylko natura.
Dlatego ucieszyłam się, gdy Dominika powiedziała mi, że bardzo chciałaby, by jej naturalna sesja zdjęciowa z córeczką i drugą pociechą w drodze miała miejsce w Parku Szczytnickim w okresie jesiennym, kiedy właśnie w Polsce mamy piękną złota jesień. Dominika przed sesją zaznaczyła mi, że zależy jej na naturalnych ujęciach, nie lubi pozowanych sztucznych kadrów, chce naturalności.Naturalna sesja w plenerze

Dlaczego zdjęcia w plenerze podczas tej sesji wyszły tak dobrze? Dokładnie tak, jak Dominika sobie wymarzyła?
Bo dziewczyny robiły dokładnie to, co robią zawsze. Zosia na początku grzecznie spacerowała u boku mamy, jednak szybko pokazała swoją niepohamowaną energię. Szalała pośród liści i krzaków, a Dominika nie ustępowała jej temperamentem nawet na chwilę. Obie biegały po trawie ciesząc się pięknym dniem i jesiennym słońcem.


Właśnie takie zdjęcia rodzinne chcę wykonywać dla Was. Bez pozowania, bez sztucznych uśmiechów, ale za to pełne spontaniczności, dziecięcej radości. Pełne prawdziwych emocji i energii.

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647