MENU

Naturalna sesja ciążowa Wrocław

Z Kingą i Tomkiem znam się już prawie rok, ubiegłą jesienią fotografowałam ich piękny ślub we Wrocławiu. Bardzo lubię spędzać z nimi czas, przed obiektywem czują się naturalnie, lubią grać w moje gry i jeszcze świetnie im to wychodzi ;)

Na sesję brzuszkową zabrali mnie w miejsce swoich pierwszych randek. To tutaj, wzdłóż Odry kiedyś spacerowali. Teraz po kilku latach wrócili w to miejsce, by ująć na zdjęciach czas oczekiwania na swoją córeczkę. Piękna historia, prawda? :D Można powiedzieć, że tutaj wszystko się zaczęło.

Ciąża to krtótki moment, który warto zapisać na fotografiach. Czas oczekiwania na maleństwo mija bardzo szybko, nie obejrzycie się, a wasza córeczka czy synek będzie już dorastać obok Was.
Zdjęcia ciążowe najlepiej jest wykonać w ostatnich tygodniach ciąży. W 8-9 miesiącu, kiedy brzuszek jest wysoko i mocno widoczny. Warto zachęcić do zdjęć również tatę dziecka, wtedy mamy możliwość większej różnorodności kadrów.
Gdy nie jest to Wasza pierwsza ciąża, świetnym pomysłem jest wykorzystać tą okazję i zrobić sesję rodzinną. Pojawienie się nowego członka rodziny jest wydarzeniem dla wszystkich domowników. Po latach, zdjęcia z sesji rodzinnej, będziecie oglądać z uśmiechem na twarzy.

Po sesji mogę wykonać dla Was album, w którym umieścimy kilka najlepszych zdjęć, by był u Was na półce, byście mogli do niego wracać zawsze gdy najdzie Was ochota. Z doświadczenia wiem, że małym dzieciom oglądanie albumu również sprawia wielką frajdę.
Tymczasem zapraszam Was na pełną słońca sesję ciążową Kingi Tomka

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647