MENU

Slow wedding - Kameralny ślub w górach na Dolnym Śląsku • Stronie Śląskie • Sandra i Damian

Sandra i Damian wymarzyli sobie ślub w górach - dokładnie w 9 rocznicę związku. Traf chciał, że w tym roku wypadała dokładnie w poniedziałek, dlatego zorganizowali wesele w tygodniu ;) Gdy tylko mi powiedzieli, że ceremonia odbędzie się w Stroniu Śląskim z widokiem na góry, a wszystko utrzymają w stylu rustykalnym, już wiedziałam, że to będzie petarda i nie mogłam się doczekać tego dnia ;)
Spakowałam sprzęt i wyruszyłam w piękne Sudety do Victor Berg Resort u stóp Czarnej Góry.

Piękna ceremonia ślubna w gronie najbliższych przebiegła w kameralnej atmosferze. Sandra z Damianem zadbali, by ich przyjęcie było niepowtarzalne. Dekoracje z paproci, szyszek, mchu i gipsówki. Pyszny tort w stylu rustykalnym (jak z Pinteresta! ;) ). A na koniec akustyczny koncert Konrada Bebiołka, który oczarował wszystkich lirycznymi kompozycjami. Mistrzostwo!

W międzyczasie udało nam się wykorzystać łaskawą tego dnia pogodę i zrobić zdjęcia z gośćmi na tarasie hotelu (prawdopodobnie na tle najpiękniejszego widoku w okolicy). Chwilę później zabrałam Nowożeńców na kameralną sesję plenerową nieopodal hotelu. Emocje, które towarzyszą zakochanym tego dnia sprawiają, że zdjęcia robią się same - no może z małą pomocą fotografa ślubnego :) Dlatego zawsze polecam króciutki plener w dniu ślubu - te niepowtarzalne momenty i uczucia naprawdę warto zachować w swoim albumie.

Sami zobaczcie jak cudownie było tego dnia!

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647