MENU

Wesele w stylu Great Gatsby
• Hotel i Restauracja Markus • Sandra i Szymon

Na weselu w takim stylu jeszcze nie byłam!
Gdy po uroczystości dowiedziałam się, że był to ślub i wesele DIY to tymbardziej byłam zaskoczona.
Śluby handmade najczęściej kojarzyły mi się ze stylem rustykalnym.
Pamiętam jak na spotkaniu Sandara z Szymonem opowiadali mi o Great Gatsby i weselu w stylu lat 20-stych
Już wtedy nie mogłam doczekać się tego dnia i byłam bardzo ciekawa efektów.

Gdy była już sobota, swoją drogą był to Dzień Matki i jeden z najcieplejszych dni tej wiosny, bo termometr w słońcu pokazywał grubo ponad 30 stopni. Atmosfera od samego początku była gorąca.

Sandra w delikatnej sukni ślubnej od Agnieszki Światły wyglądała jak milion dolarów. Długi welon na kilka metrów dodawał jej jeszcze więcej klasy. Całość stylizacji dopełniały złote sandałki - przepiękne. Wisieńką na torcie był bukiet z białych piwoni.

Pan Młody - Szymon zadbał o każdy szczegół i prezentował się równie elegancko. Łącznie ze stylowym zabytkowym autem z lat 20-stych, które również pasowało do stylu wesela.

Moment, kiedy Para Młoda pierwszy raz się zobaczyła, był niesamowity - pełen miłości i namiętności. Szymon, gdy tylko ujżał swoją wybrankę o mało nie wyrwał się spod ramion sióstr,które w tradycyjnym stylu podprowadziły go pod dom Panny Młodej. ahh co to był za piękny obrazek.

Dekoracje wesela w Stylu lat 20'stych


Elegancki złoto-czarny tort, pięknie wyglądający słodki stoł, w złotych kolorach przygotowany przez Cukiernię Oleńka z Wałbrzycha. Wszystkie dodatki były utrzymane w złoto-czarnych kolorach z dodatkiem bieli. Wyglądały bardzo elegancko.
Dekoracje na stołach dopełniały wazony z prawdziwymi pawimi piórami w białym kolorze. Pieknie!
Gdy podczas sesji ślubnej dowiedziałam się od Pary Młodej, że sami zadbali o wszystkie dekoracje na wesele, zwłaszcza bukiety na stołach, byłam w szoku! W przygotowanie swojego ślubu włożyli wiele pracy. Ale warto było, bo efekt był zniewalający.

Zapraszam Was na opowieść o prawdziwie eleganckim przyjęciu w stylu lat 20-stych inspirowanym filmem Great Gatsby

Jeśli macie ochotę na więcej zdjęć tej cudownej Młodej Pary to zerknijcie na plener ślubny , który wykonaliśy na kolorowych jeziorkach.

Sala: Hotel i Restauracja Markus
Tort, słodki stoł: Cukiernia Oleńka
Suknia: Agnieszka Światły

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647