MENU
Fotograf ślubny we Wrocławiu

Zdjęcia ślubne

Jeszcze raz ślicznie Ci dziękujemy za ten czas. Ogromnie cieszymy się ze ślicznych zdjęć, które są piękną pamiątką i dla nas i dla bliskich, ale to nie wszystko.

Dzięki Tobie i kilku jeszcze osobom z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy ślubie, wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy: pięknie, kameralnie, spokojnie, rodzinnie i romantycznie. Bardzo za to dziękujemy.

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy zdjęcia poczuliśmy zaskoczenie! Bardzo pozytywne.Szczególnie dwoma rzeczami. Po pierwsze, że dobrze wyszliśmy na zdjęciach (do do tej pory raczej się nam nie zdarzało :) i po drugie tym, że prócz ludzi i miejsc na zdjęciach widać klimat tego dnia...

To takie trudne do opisania, ale serio do dziś oglądając zdjęcia od razu przypomina nam się klimat, takie odczucie tego dnia.

Styl Twojej pracy bardzo nam odpowiadał. Zaskakujące na pewno było robienie zdjęć grupowych. Baliśmy się tego trochę bo nie przepadamy za pozowaniem. Wszystko wyszło świetnie i naturalnie, wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia w podgrupach i później wielu gości mówiło nam, że byli na wielu weselach ale nie zdarzyło im się, żeby fotograf tak fajnie poprowadził robienie zdjęć grupowych.:)

Zaskoczyłaś nas perspektywą, zupełnie inna niż z pozycji młodych, właśnie z boku, z pozycji reportera (np. kiedy odbijamy się w lustrze, albo widać kogoś z zza naszych pleców). Bardzo się nam to spodobało.

Dorota i Adam

ZOBACZ POZOSTAŁE OPINIE

Zapytaj o termin

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647