Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Sesja narzeczeńska Wrocław • Mariola i Konrad

Zobaczcie moją kolejną mega naturalną parę narzeczonych!

To był letni spacer z Mariolą i Konradem po urokliwych uliczkach Wrocławia. Narzeczeni, oboje zakochani w naszym mieście, przyjechali na sesję aż z Krakowa. Rok po zaręczynach, które odbyły się też tutaj, Mariola postanowiła zrobić Konradowi niespodziankę w postaci sesji narzeczeńskiej. Spoko pomysł prawda? ;)

Oboje zdradzili mi przed sesją swoje obawy, że nigdy nie mieli takich zdjęć i nie potrafią pozować i ogólnie "nie wiedzą co to będzie". Moja odpowiedź na takie niepokoje zawsze jest jedna - nie martwcie się, zabieram Was na spacer, zobaczycie będzie świetna zabawa! Teraz, gdy patrzę na efekt naszego wspólnego popołudnia, aż uśmiecham się w środku.

Większość osób, które fotografuję mówi, że się stresuje a po pierwszych 20 minutach sesji okazuje się, że jest bardzo naturalnie, radośnie,czasami intymnie. Wychodzi masa cudownych zdjęć, aż ciężko się zdecydować, które wybrać dla Was.

Klimatyczne zakątki miasta skryły nas przed tłumem turystów, których nie brakowało w to piątkowe popołudnie w centrum.

To była lekka pogoń za słońcem, które co jakiś czas wyłaniało nam się zza chmur, by na koniec sesji całkowicie zajść za Narodowe Forum Muzyki.

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647