Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Fotografia ślubna

Chcę, by fotografie ślubne często przypominały Wam o tych cudownych chwilach.

Oprócz zdjęć na pendrive i dedykowanej galerii on-line do łatwego dzielenia się zdjęciami z goścmi, dostaniecie ode mnie również zestaw wydrukowanych fotografii - odbitek na papierze jedwabnym. Będziecie mogli oprawić je w ramkę, podarować bliskim albo zachować w swoim drewnianym Pudełku Wspomnień.

Dodatkowo mogę przygotować dla Was wysokiej jakości fotoalbumy i klasyczne albumy tradycyjne.

Swoimi zdjęciami pragnę uszczęśliwiać ludzi. Lubię ciągle na nowo szukać naturalnych ujęć podczas ślubu i wesela, by moja fotografia weselna dawała coś więcej niż tylko dobre zdjęcia. Fotografia ślubna ma wzruszać i przywoływać w Waszej pamięci pozytywne wspomnienia.

Zdjęcia ślubne to wymagający ale też bardzo satysfakcjonująca dziedzina. W mojej fotografii ślubnej znajdziecie przede wszystkim naturalne sesje fotograficzne i emocjonalne opowieści pełne rodzinnych więzi.

Podczas dnia ślubu i wesela nieprzerwalnie dzieją się ważne momenty. Przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego najczęściej w obecności najbliższych i przyjaciół. To moment na ujęcie relacji jakie łączą Was z najbliższymi.
Ważnym elmentem jest również fotografia portretowa. Podczas przygotowan dbam, by sfotografować Wam portret. Ponieważ to będzie portret wykonany podczas jednego z najszczęśliwszych dni w waszym życiu. Chcę by takie zdjęcie znalazło sie później w waszym ślubnym albumie, byście mogli po kilkudziesięciu latach pokazać je swoim wnukom z uśmiechem na twarzy. Czas przygotowań ślubnych to również moment kiedy z niecierpliwością wyczekujecie na spotkania ze swoją drugą połówką.
Osobiście bardzo uwielbiam first look, chwile kiedy pierwszy raz się widzicie tego dnia. W tym moagicznym momencie pojawia się masa emocji, od szczerego uśmiechu po łzy szczęścia. Bardzo to lubie!

Ważne są zdjęcia ślubne wykonywane podczas ceremonii zaślubin. To jeden z tych momentów, kiedy mamy wulkan emocji, kiedy u wielu osób można zobaczyć wzruszenie, gdzie znów pojawiają się łzy a po wszystkim goście klaszczą, ciesząc się z Waszego szczęścia.

Spędzam z Wami cały dzień ślubu i wesela, podczas tych 12 godzin buduję Waszą historię od pierwszych chwil, ważny jest dla mnie każdy detal - suknia ślubna, dekoracje czy sala weselna w której odbywa się przyjęcie.
Ale najważniejsi jesteście Wy i Wasza rodzina. Fotografuję Wasze więźi z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciołmi, chce by moja fotografia ślubna zawierała wszystkie te małe gesty, spojrzenia, uśmiechy. Chce by cały poztywny szał tego dnia był ujęty w prawdziwie artstycznych zdjęciach ślubnych. Dlatego zawsze fotografuję z perspektywy obserwatora. Wiele moich par młodych, którym fotografowałam ślub i wesele często wspomina, że byłam niezauważalna tego dnia, a gdy otrzymują fotografie, często są zdziwieni, że ujęłam na zdjęciach tyle ważnych wydarzeń o których nawet nie pamiętali. Fotografia ślubna, Wasze rodzinne relacje, więzi z przyjaciółmi nakręcają mnie do działania każdego dnia na nowo. Właśnie dzięki takim ujęciom zwykła fotografia weselna zmienia się w emocjonalne zdjęcia, które niosą ze sobą pozytywne wspomnienia.

Moja oferta zawiera


12-godzinny reportaż ślubny

12 godzin fotografowania
reportaż od przygotowań po oczepiny

12-godzinny reportaż ślubny

600 unikalnych fotografii
poddanych autorskiej obróbce na pendrive

12-godzinny reportaż ślubny

Wasze drewniane Pudełko Wspomnień
z 80 odbitkami 15x23cm na papierze jedwabnym

12-godzinny reportaż ślubny

Mini-sesja portretowa
w dniu ślubu

12-godzinny reportaż ślubny

Galeria internetowa
zabezpieczona hasłem, do łatwego dzielenia się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi

12-godzinny reportaż ślubny

Sesja plenerowa (opcjonalnie)
w wybranym dniu po ślubie

12-godzinny reportaż ślubny

Dojazd w każde miejsce w Polsce i Europie

12-godzinny reportaż ślubny

Pierwsze zdjęcia już w najbliższym tygodniu po ślubie

12-godzinny reportaż ślubny

Piękne fotoalbumy (opcjonalnie)
tradycyjne lub nowoczesne

ZAPYTAJ O TERMIN

Zapytaj o termin

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647