Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Sesja ślubna

Emocjonalny plener ślubny nie zależy od miejsca w którym jest wykonany ale od klimatu jaki został stworzony podczas sesji zdjęciowej. Dla wielu ludzi sesja ślubna jest jednoznaczna z fotografia plenerowa. Nie zależnie czy jest to sesja miejska we Wrocławiu czy innym cudownym mieście, czy jest to naturalna sesja plenerowa pośród dzikiej natury. Wszędzie i zawsze chodzi o pokazanie miłości i uczuć pary młodej, miejsce jest tylko tłem do całej opowieści.

Dobry fotograf zainicjuje taką atmosferę podczas sesji ślubnej, w której poczujecie się swobodnie I zapomnicie o tym, że jestescie fotografowani, że jest ktoś obok Was, otworzycie się przed nim i pozowlicie na ujęcie tego co naprawde Was łączy.

Sesja ślubna powinna dać Wam wiele radości i być poztywnym przeżyciem. Podczas sesji plenerowej możecie wrócić do romantycznych i pełnych czułości momentów z Waszego życia.

Dla mnie wżne jest również by sesja była natralna. Zdjęcia pełne Waszych prawdziwych emocji i bliskości. Bo dopiero takie ujęcia będą zawsze ponadczasowe. W Polsce przyjeło się, że najczęściej wykonuje się sesje ślubne w plenerze, to nie znaczy oczywiście, że w starej fabryce w przestrzeni typowo industrialnej nie może powstać prawdziwa artystyczna fotografia ślubna. Obserwując fotografów z całego świata i miejsca w jakich wykonują sesje ślubne stwierdzam, że zdjęcia artystyczne można wykonać wszędzie.

Wyobraźcie sobie zdjęcia ślubne w starej fabryce pełnej metalu, betonowych ścian i rdzy - na środek fabryki z okien wapada mocne światło a w nim stoi Para Młoda w rock'n roollowej stylizacji, w tle unosi się jakiś dym, lekka mgła. A oni patrzą sobie głęboko w oczy. ahhh Marzenie... Także sesje ślubne w plenerze niekoniecznie muszą kojarzyć się z naturą. Choć ja preferuję naturalne sesje plenerowe w lasach, górach, na łąkach. Ale to nie wyklucza tego, żebym zrobiła dla Was prawdziwe artystyczne zdjęcia ślubne w stylu industrialnym. Czyli w calkiem innym stylu niż naturalny, rustykalny, czy boho. Pamiętajcie, że profesjonalny fotograf ślubny wykona dla Was artystyczne zdjęcia w kazdych warunkach.

Tło ma być tylko dodatkiem ale dopasowanym w 100% do Was, jeśli zachwycacie się naturą I styl eco jest Wam bliski to dzika natura będzie dla Was. Jeśli kochacie wyprawy po górach to musimy jechać w góry. Jeśli wasz styl jest bardziej miejski lub rockowy, to sesja miejsca industrialna będzie bardziej do Was pasować.

Fotografia ślubna to sztuka, gdzie profesjonalny fotograf czuje, że cały czas tworzy coś nowego, lepszego, Waszego i niepowtarzalnego.


12-godzinny reportaż ślubny

3-4 godzin fotografowania
w wybranym miejscu

12-godzinny reportaż ślubny

60 fotografii
poddanych autorskiej obróbce

12-godzinny reportaż ślubny

Galeria internetowa,
żeby łatwiej pochwalić się rodzinie i znajomym

12-godzinny reportaż ślubny

W plenerze albo w mieście.
Gdzie czujecie się najlepiej?

12-godzinny reportaż ślubny

Dojazd w dowolne miejsce w Polsce i Europie

12-godzinny reportaż ślubny

Fotoalbumy (opcjonalnie)
tradycyjne lub nowoczesne

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ŚLUBNĄ

Umów się na sesję ślubną!

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647