Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Sesja rodzinna

W fotografii rodzinnej zależy mi przede wszystkim na naturalnych zdjęciach. Żadko kiedy proszę Was o spoglądanie w obiektyw. Chcę by zdjęcia rodzinne były przepełniona Wami, Waszą relacją, Waszymi emocjami, małymi i dużymi radościami. Nie wykonuję pozowanych zdjęć, wiem, że bardziej ponadczasowe i przyjemniejsze w odbiorze będa zdjęcia na których będzie widać coś więcej poza pozowanym uśmiechem. Momenty, kiedy bawicie się ze swoimi dziećmi, chwile kiedy wspólnie odpoczywacie czy pokazujecie swoim pociechom świat.

Sesja noworodkowa, rodzinna czy fotografia dziecięca to bardzo wdzięczny temat. To niepowtarzalne momenty, które przemijają z każdym dniem. Znacie powiedzenie, że dopiero po dzieciach widać ile lat mineło i jak się starzejemy. Dlatego by zachować te ulotne chwile warto zdecydować się na sesję rodzinną.

Dobrym początkiem może być sesja ciążowa, kiedy Wasze maleństwo już jest bisko Was i czujecie z nim więź, którą namacalnie można ująć na zdjęciach. Gdy dziecko przyjdzie na świat to świetnym i jakże teraz modnym rozwiązaniem jest sesja noworodkowa w domowych klimatach, czyli tam gdzie Wy i maleństwo czuje się najbazpieczniej. Sesje lifestylowe, tzw. sesje domowe to naturalna fotografia chwili. Takie zdjęcia rodzinne możemy uwiecznić w domowych pieleszach lub zrobić zdjęcia w plenerze, podobnie jest z sesją niemowlęcą.
O ile spokojniejsza w przebiegu będzie sesja ciążowa czy noworodkowa to sesja rodzinna, kiedy Wasze pociechy już biegają jest zawsze pełna emocji, uśmiechu, szaleństwa i dobrej zabawy.

Do fotografii rodzinnej, dziecięcej czy sesji ciążowej odpowiednia będzie zarówno Wasza domowa przestrzeń, w której czujecie się swobodnie, która jest Wasza, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Ale takie zdjęcia możemy wykonać również w plenerze. Z doświadczenia wiem, że fotografia plenerowa z małymi dziećmi jest bardzo intrygująca.
Widok dzieci, które zachwycają się światem jest bezcennym doświadczeniem wartym sfotografowania.


12-godzinny reportaż ślubny

2 godziny fotografowania
w zależości od nastawienia dzieci

12-godzinny reportaż ślubny

20 unikalnych fotografii
poddanych autorskiej obróbce

12-godzinny reportaż ślubny

Zdjęcia w wersji online
do łatwego pobrania fotografii

12-godzinny reportaż ślubny

Zdjęcia w plenerze lub
  sesja domowa

- tam, gdzie czujecie się najlepiej

12-godzinny reportaż ślubny

Dojazd w każde miejsce w Polsce i Europie

12-godzinny reportaż ślubny

Wydrukowane zdjęcia
10 odbitek 15x23cm na papierze jedwabnym

UMÓW SIĘ NA SESJĘ RODZINNĄ 

Umów się na zdjęcia!

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647