Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Sesja narzeczeńska

Sesje dla par stają się ostatnio coraz bardziej modne, z tego względu, że wiele osób zauważyło, że sesja narzeczeńska może być wstępem do przygody z profesjonalną fotografią.
Zaczynamy fotografować momenty w naszym życiu, które przemijają. Zatrzymywać na fotografiach czas, który nie wróci. Zastanawiamy się nad tym co możemy pozostwić po sobie na tym świecie.

Po sesji narzeczeńśkiej możecie spotkać z profesjonalnym fotografem przy wielu okazjach. Fotograf na ślub jest już od dawna must have. Jeśli lubicie zdjęcia ślubne to czeka Was sesja ślubna. Poźniej po jakimś czasie znów możecie zaprosić fotografa do swojego świata, gdy pojawi się dziecko i będziecie chcieli uchwycić ten wyjątkowy czas na zdjęciach rodzinnych.

Niezależnie od miejsca, czy będzie to sesja domowa czy sesja plenerowa Wrocław i cały dolny śląsk jest pełen malowniczych miejsc i zakamarków. Nawet jeśli Waszym marzeniem jest sesja narzeczeńska za granicą, w każdym z tych miejsc doświadczony fotograf wykona dla Was unikatowe fotografie. Jednak by były to ponadczasowe fotografie i prawdziwe artystyczne zdjęcia potrzeba czegoś więcej. Dobry fotograf, który stworzy atmosferę podczas sesji i uchwyci Was takimi jacy naprawdę jesteście. Naturalna fotografia poprzez piękne zdjęcia będzie wyrażać Was, to kim jesteście na codzień, jak lubicie wspólnie spędzać czas, pokaże co Was cieszy, co intryguje a co przyprawia Was o ciarki na skórze. Pokaże relację, która Was łączy. Bez różnicy, czy jest to sesja narzeczeńska, fotografia rodzinna, czy fotografia ślubna.

Zdjęcia, które wykonacie podczas sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na wiele sposobów już podczas swojego ślubu i wesela. Dziękując rodziom, możecie podarować im album ze zdjęciami z takiej sesji. Na pewno spodoba im się taka pamiątka, w końcu po ślubie wszyscy będziecie jedną rodziną.
Możecie przybliżyć swoim gościom weselnym Waszą historię poprzez przygotowanie fotograficznego kącika na sali weselnej, gdzie zaprezentujecie zdjęcia z sesji. Popularną formą jest również SAVE THE DATE możecie zdjęcia wydrukować w formie zaproszenia ślubnego.
Możliwości jest naprawdę wiele, chętnie opowiem Wam o nich na spotkaniu.

Jednak najpiekniejszym powodem wykonania sesji narzeczeńskiej jest chęć zatrzymania tego czasu narzeczeństwa na dłużej. Pamiętajcie, ze po ślubie już nie wrócie do tego okresu. A to przecież cudowny czas, więc warto go zatrzymać na zdjęciach

Sesja narzeczeńska może być rownież dobrym pretekstem do poznania Waszego fotografa ślubnego. To na takiej sesji fotograficznej możecie sprawdzić jak czujecie się w jego obecności i czy jest chemia między Wami, gdy przyjdzie już czas na ślub i wesele będziecie swobodniej czuć się przed obiektywem aparatu.

Moje pary, którym wcześniej wykonywałam sesje narzeczeńską. Często wspominały, że taka sesja była miłym wstępem do poznania się i oswojenia z obiektywem. Dlatego często polecam sesje dla par, z w.w względu ale też dlatego, że sesja narzeczeńska jest luźniejsza niż typowa sesja ślubna. Choćby ze względu na ubiór. ;) Możemy ją wykonać w domowych klimatach stworzyć atmosferę do zdjęć lifestylowych lub romantycznych zdjeć lub pojawić się w plenerze.


12-godzinny reportaż ślubny

2-godziny zdjęć
i dobrej zabawy ;)

12-godzinny reportaż ślubny

30 unikalnych fotografii
poddanych autorskiej obróbce

12-godzinny reportaż ślubny

Galeria internetowa,
by zdjęcia zawsze byly pod ręką

12-godzinny reportaż ślubny

W plenerze lub w domu
- tam, gdzie czujecie się najlepiej

12-godzinny reportaż ślubny

Dojazd w każde miejsce w Polsce i Europie

12-godzinny reportaż ślubny

Wydrukowane zdjęcia
10 odbitek 15x23cm na papierze jedwabnym

UMÓW SIĘ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ 

Umów się na zdjęcia!

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647