Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Pliki cookies    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
MENU

Bajkowe wesele w plenerze • Pałac Bagatela
Agata i Łukasz

To było niezwykłe wesele w tajemniczym ogrodzie.
Agata z Łukaszem zorganizowali swoją plenerową uroczystość w Pałacu Bagatela, należącym kiedyś do książęcej rodziny Radziwiłów. Idealne miejsce na tak wyjątkową okazję.
Dzięki kwiatowym scenografiom firmy ArtSize, papeterii na stołach i detalom, cudownie zaaranżowanym zakątkom chillout'u w ogrodzie, wszystko wyglądało magicznie jak z bajki. Istna opowieść o cudownie zakochanej w sobie parze.

Pozytywna energia Agaty, Łukasza i gości weselnych nie pozwalała mi odłożyć aparatu nawet na chwilę, dlatego minął mi ten dzień błyskawicznie.
Piękny tort przygotowany przez Galerię Słodkości podany nocą na dworze, z masą suchego lodu, który stworzył magiczną mgłę rozpływającą się między gości. Dodatkowo występ Grzegorza Karnasa MagnetiG Violin Show z elektonicznymi skrzypcami - majstersztyk! Nietuzinkowa atrakcja dla gości.

Wraz z Młodą Parą wiedzieliśmy, że musimy znaleźć kilka chwil na plener w trakcie obiadu, bo później może zabraknąć czasu.
Młodzi zadbali również o to, by nie zabrakło pięknej scenerii do zdjęć - kwieciste ljany opadające z korony ogromnego drzewa w pałacowym parku stworzyły baśniowe tło do naszych fotografii.

To był naprawdę energiczny dzień, najpiekniejsze w tym wszystkim było to, że nie zabrakło w nim serdeczności, rodzinnej atmosfery przypieczętowanej szczerą miłością

Zapraszam Was do cudownej bajki Agaty i Łukasza...

Dekoracje na weselu - ArtSize
Suknia ślubna - Sylwia Kopczyńska
Tort, slodki stół - Galeria Słodkości
Oświetlenie - BTL oświetlenie
Dj i konferansjer - Sebastian Freak Frak
Skrzypece - Grzegorza Karnasa MagnetiG Violin Show

 

Zapytaj o zdjęcia

Imię

e-mail

Wiadomość

Jeśli chcesz zrealizować inną sesję, napisz lub zadzwoń

kontakt@pudelkowspomnien.pl
+48 694 551 647